Beschrijving
Met deze complete ophangset – bestaande uit een Dibond Hanger, twee afstandhouders en de verstelbare Dibond Tuner – hangt u Dibond, Forex, Plexiglas en andere lichte panelen eenvoudig en nauwkeurig aan de wand. De Dibond Hanger plakt u op de achterkant van het paneel, waardoor boren niet nodig is. Met een draagkracht van 8 kg is deze hanger ideaal voor fotopanelen, kleine presentaties en signage.
De meegeleverde Dibond Tuner maakt het ophangsysteem verstelbaar. Met het draaimechanisme stelt u het paneel ± 2 mm verticaal bij, zodat het altijd strak en waterpas hangt. Dit maakt de set bijzonder geschikt voor situaties waarin precisie en een nette afwerking belangrijk zijn.
Voor optimale hechting adviseren wij het oppervlak goed te reinigen en te ontvetten voordat de hanger wordt aangebracht.
Wat zit er in de set:
- Dibond Hanger (100 × 200 mm)
- 2 afstandhouders foam (20 × 20 × 15 mm)
- Dibond Tuner ophangbeugel
- Plug (8 mm)
Deze verstelbare ophangset is een betrouwbare oplossing voor het netjes en stabiel ophangen van lichte Dibond panelen.
Documentatie
ARTITEQ SET DIBOND 8KG + AFSTANDHOUDERS
9.20 Incl. BTW
Met deze set van een Dibond hanger en twee afstandhouders hangt u een plaat op van maximaal 8 kg.
De Dibond hanger is een ophangsysteem dat u op de achterkant van een Dibond plaat, plexiglas of acrylplaat kunt plakken. Dit is ideaal omdat er niet geboord hoeft te worden. Deze hanger heeft een maximale draagkracht van 8 kg.
Dankzij de meegeleverde Dibond Tuner is de hanger bovendien verstelbaar, waardoor u het paneel eenvoudig perfect waterpas kunt uitlijnen.*vanaf 1 jan
Wij adviseren u de oppervlakte eerst goed schoon te maken en te ontvetten voordat u de hanger gaat plakken, bekijk het montagesheet.
Wat zit er in de set:
- Dibond hanger 8kg (100 x 200 mm)
- 2 afstandhouders foam (20 x 20 x 15 mm)
- Dibond tuner ophangbeugel
- Plug (8 mm)
Andere suggesties…
Gerelateerde producten

ARTITEQ SET DIBOND 4KG + AFSTANDHOUDERS













